Jak eksperci korzystają z Notion:

Tom jest absolutnym autorytetem jeśli chodzi o Notion. Używa aplikacji do organizacji swojego kanału na youtube oraz do przechowywania notatek. Jego szablony robią wrażenie, mogą być jednak trochę zbyt skomplikowane dla początkujących użytkowników. 

Thomas Frank

Ali w bardzo ciekawy sposób wykorzystuje funkcje „toggle”. Ukrywa odpowiedzi do pytań, które musi umieć na studia medyczne. Po obejrzeniu jego filmiku również stałam się fanką tej funkcji.  

Ali Abdaal

W tym filmiku zobaczycie Notion od trochę innej strony. Muchelleb używa tej aplikacji do organizacji życia. Tworzy plany tygodniowe i miesięczne. Dla mnie to trochę za dużo – w Notion trzymam tylko notatki – do planowania preferuję tradycyjny, papierowy kalendarz, ale może Was to zainspiruje 😊

Muchelleb

Mariana prowadzi studencki kanał na youtubie, jednak jej użycie Notion nie ogranicza się do nauki. Ma 3 workspace’y, w tym jeden dzieli ze swoim chłopakiem. Śledzi też swoje wydatki, co jest bardzo ciekawym zastosowaniem aplikacji.  

Mariana's Study Corner

Notion: dla początkujących

Na wstępie porównanie tego jak wygląda aplikacja kiedy otworzycie ją po raz pierwszy i tego jak może wyglądać, kiedy dostosujecie ją do swoich potrzeb. Po prawej stronie znajduje się szablon, z którego korzystam do organizacji notatek na studia.